Luana Vjollca duket tejet joshëse në fustanin vjollcë.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vjen tejet atraktive.

Ajo kishte veshur një fustan rozë, i cili ishte i hapur tek këmba dhe pjesa e gjoksit, ndërsa dukej shumë tërheqëse.

Për ndryshe, Luana Vjollca së fundi ka publikuar projektin “Sonte”, të cilin e solli në bashkëpunim me Danin. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË