Ka disa ditë që këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca ka paralajmëruar projektin e saj të radhës.

“Yalla Habibi” mban titullin kënga e cila sapo është lansuar në kanalin e këngëtares në Youtube, dhe vjen e realizuar edhe me klip.“Yalla Habib” vjen në bashkëpunim me këngëtarin e autralian, Faydee.

Biti dhe aranzhimi i këngës i është besuar producentit të shumë hiteve RZON. Për tekstin janë përkujdesur të dy artistët, si dhe Filloreta Raçi – Fifi, ndërsa sa i përket klipit, ai është realizuar nga Imagine Films. Në linkun poshtë mund të dëgjoni këngën:

MUND TË JU PËLQEJNË