Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri.

Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun.

Luana është gjithmonë e përfolur në publik e medie rozë.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi dhe me flokë të parregulluara.

Me këtë pamje ajo ka befasuar ndjekësit.

MUND TË JU PËLQEJNË