Luana e cila me çdo postim bëhet më e përfolura në mediat tona, ka postuar një fotografi e cila ka zgjuar kureshtjen e të gjithëve.

Një fotografi e shkrepur para katër viteve, në të cilën Luana është dukur shumë joshëse, e ka postuar edhe njëherë.

E veshur me të zeza ajo asokohe ka pushtuar zemrat e të gjithëve dhe përsëri zemrat e të gjithëve.

Duket qartë se nga ajo kohë ka ndryshuar shumë në pamje.

 

MUND TË JU PËLQEJNË