Luana Vjollca është shfaqur e ‘zjarrtë’.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca njihet për pozat e saj provokative.

Fillimisht u bë e njohur si moderatore, më pas projektet muzikore i ecën mjaft mirë, por Luana asnjëherë nuk i ka lënë anash fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Vitin e kaluar e ka realizuar një të tille e tani u kthye në kohë për t’i publikuar disa foto ku shfaqet joshëse dhe zbulon këmbët seksi.

“1 vit më parë”, ka shkruar Luana pranë postimit./Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË