Arta Elezaj u bë e njohur për publikun me rolin e saj tek seriali vendor “O sa mirë”.

Me rolin e Xhakartës ajo arriti të pëlqehej shumë, shtuar këtu edhe bukurinë që ajo posedon.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, postimet e jetës së përditshme nuk mungojnë. Mirëpo së fundmi atë e kemi parë teksa shfaqet tejet luksoze në çdo paraqitje të saj, ku rrobat nga markat e njohura nuk mungojnë asnjëherë.

Shtuar kësaj edhe makinat luksoze në të cilat po e shohim shumë shpesh aktoren.

Gjithashtu, Arta Elezaj, pas largimit nga seriali “O sa mirë” u bë pjesë e serialit në Shqipëri “Duplex”, por që tani është larguar dhe nga aty./GazetaBlic/.

Arta Elezaj

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 12 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË