Më e vogla e motrave Mustafa po ndodhet në Gjermani.

Lule Mustafa është këngëtarja e cila është sugarica e familjes dhe më e dalluara në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo muaj më parë është fejuar, dhe ende diskutohet për ceremoninë e saj madhështore.

Duke qenë e angazhuar në karrierë, Lulja këto ditë ndodhet në Gjermani.

Lexues të revistës “Kosovarja”, kanë dërguar disa imazhe të çuditshme të saj, teksa këngëtarja shihet me një veshje interesante.

E mbuluar kokë e këmbë, Lulja duket sikur është maskuar për ndonjë arsye.

Vlerësojeni edhe ju këtë pamje të saj, vështirë ta njihni. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË