Lule Mustafa është tashmë e njohur për publikun mbarëshqiptarë, shkruan “Kosovarja”.

E vogla e motrave Mustafa u njoh për për zërin e saj të mrekullueshëm, përmes së cilit ka depërtuar në skenën muzikore dhe është pranuar mjaftë mirë nga publiku.

Këngëtarja për dallim prej motrave tjera ka një stil më ndryshe, madje shpesh shfaqet me veshje më sportive dhe paraqitet më ‘burrërore’.

Në këtë mënyrë edhe fotografitë i realizon më serioze që e bëjnë të duket tip më i rëndë.

E derisa nuk i mungon bukuria dhe eleganca kur vishet e grimohet, asaj i mungon buzëqeshja shpesh.

Kjo ka bërë që komentuesit të ankohen se pse ajo nuk shfaqet duke buzëqeshur. Më poshtë mund të shikoni si reagoj një komentues derisa Lulja ka pozuar tejet serioze./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË