Lulja dhe Meda përbëjnë njërin prej çifteve më të komentuar në shoëbiz.

Që kur bënë të ditur lidhjen e tyre publiku iu lëshua pas çiftit duke e përcjellë çdo lëvizje të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Tani dyshja e njohur janë prindër të katër fëmijëve dhe bëjnë një jetë të lumtur bashkëshortore pavarësisht angazhimeve të Medës në tregun muzikor.

Kohët e fundit thuajse në çdo vend ku është parë Meda është parë edhe Lulja, në çdo dasëm e çdo mbrëmje.

E së fundi, çifti u komentuan mjaft shumë për dukjen e tyre në dasmën e Bleros, paavrësisht se Lulja u përballë me ca kritika të vogla.

E kjo nuk po e ndal Lulen që pikërisht fotot e asaj mbrëmje ti shprëndajë sa herë të dojë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË