Dy fytyrat më të përmendura në mediat rozë.

Çdo lëvizje e Medës dhe Lules ku e tek marrin pjesë menjëherë kalon në lajm, duke u shkruar gjithmonë për pozitivietin që kanë dhe reflektojnë si një çift i lumtur, shkruan “Kosovarja”.

Të dy kanë dëshirë që për publikun të jenë aktiv, duke ndarë momente të shumta në Instagram.

Këtë herë Lulen e Medën mund ta shohim direkt nga pishina, duke mos hezituar ta publikojnë vetën edhe në këtë gjendje.

Pa komplekse dhe të thjeshtë, përderisa me ndjekësit e tyre ndajnë edhe këto momente. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË