Lulja çdo ditë e më shumë e zbulon që është shumë e pasionuar pas grimit të rëndë.

Sot pak minuta para ndeshjes Meda publikoi një imazh së bashku me gruan, Lulja edhe pse është veshur me një stil sportiv grimi nuk i mungon, shkruan “Kosovarja”.

Me një buzëqeshje të ëmbël dyshja po shkëlqejnë në prani të njëri tjetrit.

Me këtë përkushtim në dukje dhe të emocionuar për ndeshje pa dyshim që presin fitore për Kosovën. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË