Luljeta Përgjegjaj është emri i bashkëshortes së këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Lulja është përherë në qendër të medieve rozë dhe publikut sidomos me paraqitjet e saj plot stil.

Edhe pse është nënë shumë e përkushtuar në katër fëmijët e saj, Lulja është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje me nipat dhe mbesën.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj provokuese.

MUND TË JU PËLQEJNË