Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Meda, po merr vëmendje të vazhdueshme me postimet e saj në rrjetet sociale. Ndonëse është nënë e katër fëmijëve, Lulja njihet për linjat perfekte të trupit dhe elegancën që shfaqë vazhdimisht, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dallohet edhe si person pozitiv dhe e këndshme, duke qenë në marrëdhënie të mirë me të gjithë kolegët e Medës.

Si çift ata merren si shembulli më i mirë, por edhe si prindër të përkushtuar.

Lulja tashmë si fytyrë publike komentohet vazhdimisht për imazhet që ndanë në rrjetet sociale. Kësaj radhe ajo ka publikuar një fotografi teksa e shijon diellin që depërton në fytyrën e saj. Një lule e bukur që po merr pak nga shkëlqimi i diellit, – e si ta përshkruajmë ndryshe!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË