Fëmijët e Shyhretes po vazhdojnë të ndiqen me më së shumti kureshtje.

Njomza,Gresa dhe Engji janë vajzat e këngëtares së njohur të cilat çdo herë marrin vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe prej motrave, Kushtrimi dhe Lumi janë më të tërhequr nga bota mediatike.

Kushtrimi bëhet temë kur shfaqet bashkë me Leartën, e Lumi si djali beqar i Shyhretes.

Ndryshe, Lumi kujdeset me ëmbëlsi për nipin dhe mbesat e tij. Jo rrallë herë shfaqet shumë i përkushtuar përkrahë tyre.

Kujdesin e tij së fundi e ka shfaqur edhe në pushime, si axha dhe daja më i miri./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË