Lumi B dhe Miranda dukeshin për mrekulli në fotografinë e fundit.

Bashkëshortja e Lumi B, ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pranë reperit.

Që të dy ishin veshur shumë elegantë, ndërsa dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit.

Teksa reperi ishte veshur me pantallona të zi e këmishë të bardhë, bashkëshortja e tij kishte veshur një fustan të kuq elegant.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Lumi B është “Kiss Kiss” në bashkëpunim me Ledri Vulën.

MUND TË JU PËLQEJNË