Shyhrete Behluli është nënë e lumtur e pesë fëmijëve, Njomzës, Kushtrimit, Gresës, Engjellushës dhe Lumit, shkruan “Kosovarja”.

Me pak fjalë, këngëtarja e ka zemrën plotë. Dy fëmijët e mëdhenj të këngëtares janë martuar e bërë me fëmijë, ndërkaq tre më të rinjtë, ende beqarë.

Gresa rri shumë larg vëmendjes, nuk dëshiron të jetë në fokus, andaj është e vështirë të dihet a ka diçka të re në jetën e saj. Engjëllusha, ani pse e famshme, kur vjen fjala për jetën private është tejet e rezervuar, shkruan “Kosovarja”.

Lumi është i vogli i familjes, që i do veturat, jetën e natës, daljet. Në foton e fundit, ai duket bukur dhe buzëqeshja e tij i ka goditur beqaret.

MUND TË JU PËLQEJNË