Kryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka tri vajza. Ato u bënë të njohura për publikun kosovarë për shkak të bukurisë së tyre.

Kurse Kënga dhe Lotina bukuroshet e Lutës janë ato që shpesh provokojnë me imazhet të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Kënga studion në njërin ndër universitetet më prestigjioze në botë, në atë të Harvardit.
Kurse Lotina tashmë e ka paraqitur vetën si prezantuese në njërit nga televizionet e vendit. Të dyja kanë numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Përveç paraqitjeve joshëse që realizojnë, ato bëjnë edhe një jetë luksi me pushime super luksoze e veshje firmato.

E ndërkohë që babai i tyre ankohet për mungesë të ujit dhe apelon që të kursehet, vajzat e tij shfaqen sa në një sa në tjetrën pishinë e deti duke u relaksuar e shijuar verën në maksimum.
Shihni imazhet e tyre në disa nga këto vende./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË