Lyrical Son dhe bashkëshortja po i kalojnë pushimet së bashku.

Lyrical Son pas angazhimeve të shumta ka gjetur kohë për pak pushime.

Lyrical Son, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka nisur pushimet bashkë me bashkëshorten e tij.

Ai ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet pranë gruas, e në një prej tyre u fotografua duke i dhuruar puthje asaj.

Për ndryshe, “Deja Vu” titullohet projekti i fundit nga Lyrical Son, të cilin e solli në bashkëpunim me Kidën. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË