Festimi e ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij.

Festimi, i njohur ndryshe me emrin artistik si Lyrical Son, është aktiv në rrjete sociale.

Ai në Instagram publikon foto të ndryshme nga studio, mbrëmjet muzikore por edhe ato me familjen.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet krah bashkëshortes së tij dhe ka bërë shaka me mbishrimin.

“Si mi pas ka 19 vjet … ”, ka shkruar ai ndërsa nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet e shumta.

MUND TË JU PËLQEJNË