Festimi duket më i kompletuar se kurrë më parë pranë familjes së tij.

Festimi, i njohur si Lyrical Son e ka publikuar një foto në Instagram me të cilën edhe ka vendosur që t’i urojë të gjithë për një vit më të mirë, shkruan lajmi.net.

”Urime Viti i Ri 2019. Ju deshiroj shendet, fat dhe lumturi ne jete”, ka shkruar ai pranë fotos ku shihet me gruan dhe vajzën.

2019-ta do të jetë akoma më e veçantë për ta pasi pritet që të bëhen sërish prindër.

MUND TË JU PËLQEJNË