Vala

Ditën e djeshme bëri bujë të madhe deklatara të ndryshmë të cilët kritikonin artistët shqiptarë duke thënë se i blejnë klikimet pasi marrin miliona të tilla brenda orës.

Të shumtë ishin ata që menduan se kjo deklaratë e tyrë ishte një thumbim për këngëtren Dhurata Dora dhe këngën e saj të fundit e cila ka kapur shume klikime në Youtube.

Mirëpo lidhur me këtë deklaratë ka reaguar së fundmi edhe moderator i emisionit “Trokit”, Ermal Peçi.

“3 milionë për 24 orë? Kaq pak për 2 emrat më me influencë ?

Këngëtarët tanë shkojnë miliona për një orë Madonna do ndihmë?”, ka shkruar ai duke e etiketuar Madonën dhe Malumën. Më pas Ermali ka thënë se Madona i ka kthyer përgjigje në lidhje me këtë postim.

“Hey Ermal, unë nuk pëlqej të blej klikime, e di është tendencë shqiptare po jo për mua” shkruan Madonna.

MUND TË JU PËLQEJNË