Mahmut Ferati ka treguar se si po ia del t’i menaxhojë dy profesione.

Mahmut Ferati ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin e shoubizit “Mirage”.

Këngëtari ka dhënë detaje rreth këngës që ia kushtoi Fadil Vokrrit dhe kishte disa fjalë për të ndjerin.

Po ashtu, ai tregoi nëse ka në plan që të largohet nga profesioni i profesorit për t’iu përkushtuar muzikës.

Ndiqeni videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e Mahmut Feratit dhe mësoni se çfarë tha ai.

MUND TË JU PËLQEJNË