Majk është një ndër reperet më të ndjekur çdo këngë e tij kthehet në hit dhe arrijnë të marrin miliona klikime në Youtube.

Gjithashtu këngëtari gjithmonë është vënë në qëndër të vëmëndjes për look-un etij si dhe për veshjet luksoze.

Por pak minuta më parë këngëtari i ka habitur të gjithë ndjekësit.

Ai ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Majk ka zgjedhur t’i lyejë flokët bjond platin duke i çuditur të gjithë me pamjen e re me të cilën duket shumë më ndryshe se zakonisht.

 

MUND TË JU PËLQEJNË