Majk ka treguar se kush është frymëzimi i tij në rep.

Majk tani është ndër hip-hop artistët më të dashur në skenën e muzikës shqiptare çdo këngë e tij kthehet në një hit.

Ai së fundmi ua ka mundësuar ndjekësve të tij në Instagram t’i shtrojnë pyetje këngëtarit rreth gjërave që janë të interesuar të dinë.

Njëra nga pyetjet që një ndjekës i kishte dërguar kishte të bëj me reperin e preferuar të tij, dhe me një përgjigje të menjëhershme Majk bëri të ditur se legjenda e repi 2pac është rep-artisti i tij i preferuar. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË