Ajo bëri bujë të madhe që kur ishte në lidhje me reperin e njohur Majk.

Majlinda Zeka është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar.

Ajo dhe marrëdhënia e saj më ish-partnerin Majk dhe djali i tyre Roan kanë tërhequr një vëmendje të madhe tek publiku.

Majlinda shpesh herë publikon video dhe foto me vogëlushin Roan, mirëpo, pak më parë Majlinda ka publikuar nje foto ku shihet në një moshë me Roanin dhe e ka bashkangjitur më një foto të djalit të saj.

Në të shihet se ngjashmëria mes tyre është e madhe dhe se Roan është një kopje e nënës së tij.

MUND TË JU PËLQEJNË