Është njëri nga emrat që bën bujë për çdo veprim të saj.

Majlinda Zeka është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë, e që secilën herë e më shumë është duke dhënë arsye që kjo gjë mos të ndryshojë, shkruan Kosovarja.

Kjo po ndodhë për shkak të linjave të saj bombastike dhe bukurisë së saj.

Për atë që ia ka falur Zoti dhe natyra po e shpalosë dita ditës, kështu duke dëshmuar se nuk ka konkurencë dhe është e dalluar nga të tjera femra.

E duke u nisur nga kjo, të gjithë janë kuriozë për të kuptuar se a ekziston ndonjë mashkull në jetën e saj, apo vazhdon të jetë ende beqare.

Për këtë gjë bukuroshja shqiptare nuk ka dhënë as dyshimin më të vogël, pasi kokë e këmbë iu është përkushtuar mëmësisë.

Majlinda shihet çdo herë pranë djalit të saj Roanit, ku edhe sonte u pa që kishin dalur, duke u kënaqur e bërë qejf me prezencën e njëri tjetrit.

Madje, aq shumë kënaqej Roani, sa nuk ndalej së puthuri Majlindën. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË