Është një nga femrat më të ndjekura dhe më të përfolura në shoëbizin shqiptar.

Majlinda Zeka është emri që për shumë media u bë temë kryesorë për vite me radhë, shkruan Kosovarja.

Se për çfarë është komentuar dhe është sjellur vërdallë mediave, janë linjat e saj bombastike dhe bukuria e saj e rrallë.

E pasi që po ka se çfarë të tregojë e të servojë tek masa, modelja shqiptare nuk po ndalet së sjelluri fotografi atraktive të bukura.

Duke ia ditur edhe rendin Majlinda kohë pas kohe po godet, ashtu sikur këtë herë.

Me një veshje të thjeshtë e të bukur, ajo sjelli imazhin më të bukur dhe më tërheqëse për fundvit.

A po iu pëlqen? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË