Majlinda Zeka është emri që të gjithë e njohin dhe e duan.

Modelja e njohur shqiptare shpesh bëhet pjesë e mediave rozë, kjo për arsye se gëzon linja perfekte dhe merr gjithmonë vëmendje me to, shkruan Kosovarja.

Femër e bukur, e ëmbël, tërheqëse që di si ti afrojë të gjithë dhe emri i saj të mos harrohet asnëjehrë tek ata.

Ajo për çfarë bën kryesisht përshtypje Majlinda është jeta e saj dhe qejfet e pandalshme që e shohim çdo natë në mbrëmje e klube të ndryshme.

E, në këto ditë të nxehta ajo nuk i ka kursyer edhe pushimet, ku sa hap e mbyll sytë e kemi parë të shkojë sa në një vend aq në tjetrin.

Në këto ditë ajo gjendet në Brezovicë, ku po kalon një kohë të mirë atje sa më larg përditshmërisë së saj.

E nga fotot po që sjell dhe po prezantohet tek të tjerët, vërtetë se të bën të mendosh se e ka rregulluar shumë mirë jetën, ashtu si në këtë paraqitje të fundit duke bërë të kuptojmë se po jeton çdo moment. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË