Majlinda Zeka u bë e njohur që kur u lidh me reperin Majk, me të cilin ka edhe një djalë, shkruan “Kosovarja”.

Majlinda dhe Majk për kohë të tëra kanë qëndruar në krye të lajmeve rozë për marrëdhënien e tyre.

Ish çifti kanë një djalë, që tani është gjëja e vetme që i lidh dyshen Majk dhe Majlida.

Kjo e fundit zakonisht shihet në foto të Instagramit, e tani po e shohim duke u përgatitur për festën e Bajramit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË