E komentuar jashtëzakonisht shumë për pamjen e saj. Kjo falë bukurisë dhe linjave bombastik që posedon.

Dikur e njohur si ish e dashura e reperit Majk, e tani si një ndër femrat më e ndjekura dhe e pëlqyera në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Majlinda Zeka po vazhdon të merr vëmendje të madhe me paraqitjet e saja çdo herë atraktive.

Është ndër ata persona që i kushton rëndësi shumë pamje së jashtme.

E së fundi ka guxuar që ti presë flokët deri në atë masë sa rrallë ndonjë femër me flokë të gjata mund ta ketë këtë guxim.

Sidoqoftë edhe kështu nuk duket keq./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË