Konsiderohet si një ndër femrat më me stil në mediat rozë.

Majlinda Zeka nuk ka ndonjë profesion që ka arritur deri këtu, por stili i saj i veçantë e dallon që të jetë aktive në faqen e shoëbizit, shkruan “Kosovarja”.

Kombinimet dhe paraqitjet e saj gjithmonë janë unike dhe të dalluara nga vajzat e tjera.

Majlinda ka linja perfekte andaj edhe realizon imazhe përrallore.

Në këtë të fundit ajo i zgjat mëngët dhe e shkurton fundin, kombinim i veçantë apo jo.? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË