Sot në mbarë botën festohet “Shën Valentini”, apo dita e të dashuruarve.

Ndërkohë që shënimi i kësaj ditë ka mbetur dekada më herët, ajo vazhdon të festohet akoma, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në vendin tonë, burrat e gratë zgjedhin dhuratën më të bukur për njëri tjetrin në shenjë të kësaj dite.

E ata që janë ‘singel’ festojnë me shoqëri e në mënyra të ndryshme.

Bukuroshja e Instagramit Majlinda Zeka, e cila ishte dikur e dashura e reperit Majk ka disa fjalë për këtë ditë.

Ajo ka publikuar dy fotografi e veshur me të zeza ndërkohë që në menyrë ironizuese shkruan:

“Të gjithë shqetësohen për ditën e shën Valentinit dhe unë jam ashtu si..”, duke nënkuptuar që është vetëm pa të dashur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË