Zeshkanja bukuroshe nuk po i ndal pozat atraktive e shpesh provokuese në lloagrinë e saj në Instagram.

Majlinda Zeka e cila u bë emër i njohur fal të dashurit të saj Majk, ka mbledhur pas vetës një numër të madh fansash, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet për linjat perfekte të trupit dhe një bukuri joshëse.

Andaj edhe nuk heziton ti shfaqë para të tjerëve me krenari. Ndonëse shumëkush do donte ta kishte në krah, bukuroshja akoma po qëndron beqare.

E për ata që e duan dhe adhurojnë, ajo nuk e ka problem t’u dhuroj puthje përmes Instagramit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË