E bukur, e ëmbël dhe shumë e dashur për publikun kjo është Majlinda Zeka.

Emri i saj filloi të përmendet qysh nga ish lidhja e saj me reperin Majk dhe ende vazhdon të jetë në fokus të faqeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e saj çdo herë ka zgjuar kureshtje te publiku pasi që pas ndarjes nga reperi ishte e mbushur me plot e përplot kuriozitete.

Ajo që ka marrë çdo herë vëmendje ishte paraqitja e saj e jashtme e cila është kujdesur që çdo herë të shfaqet si është më së bukuri.

Me një bukuri të theksuar e linja trupore të super tonifikuara edhe duke qenë nënë Majlinda me plot bindje e meriton epitetin si nënë më e bukur në show bizin kosovar.

Është e kot të flasim e të shkruajmë për të më shumë kur janë këto imazhe që e dëshmojnë më së miri këtë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË