Është ndër ato femra që publiku nuk ngopet së shikuari, me një bukuri të veçantë arriti të ngreh pas vetes qindra e mijëra fansa, shkruan Kosovarja.

Që nga ish lidhja me reperin e njohur Majk dhe tani pas ndarjes nuk iu nda vëmendja e medieve rozë, kështu duke mbet çdo herë në fokus.

Ajo komentohet mjaft shumë për bukurinë që posedon por edhe për stilin e veshjes dhe jetën luksoze që bënë duke qenë nënë e një djali të vetme Roan.

Të gjithë e njohin si femrën zeshkane më të bukur, por a e mbani mend si dukej kur një kohë kishte ndryshuar ngjyrën e flokje dhe ishte transformuar në biondinë.

Sigurisht që nuk do fjalë pasi që të dyja i shkojnë shumë, por me gjasë Majlinda preferon të mbetet zeshkane./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË