Ajo është një mami shumë joshëse dhe shumë e përkushtuar, e cila vërtetë merret shembull nga të gjithë, shkruan Kosovarja.

Emri i saj është tejet i lakuar në mediet rozë, e që në rrjetet sociale përcjellet në çdo lëvizje.

Edhe pse u bë nënë ajo shumë shpejt riktheu linjat për të cilat merr shumë komplimente dhe çdo gjë që vesh i rri si është më së miri.

Kësaj here, ndryshe nga fustanet luksoze, e shohim në veshje tradicionale, gjegjësisht në dallamë e cila vërtetë i rri për mrekulli Majlindës.

Shikojeni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË