Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani nuk është shumë pjesë e medieve rozë por ka shumë vite në skenë.

Mbahet mend për këngët e saj por edhe bukurinë e sharmin që e karakterizon, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi veshur në bikini të bardha.

Edhe pse është 49 vjeçare, linjat e saj trupore janë për lakmi.

MUND TË JU PËLQEJNË