Ka disa javë që në media është përfolur se Getoar Selimi nuk po lejon Marina Vjollcën të jetë pjesë e ekranit shqiptar.

Madje kjo ishte arsyeja se çifti po përjeton krizë në martesën e tyre dy vjeçare.Mirëpo, thashethem apo e vërtetë, Marina Vjollca dëshmoi të kundërtën vetëm pak minuta më parë.

Bukuroshja e ekranit shqiptar ka bërë të ditur se shumë shpejt do të fillojë emisionin e saj të ri në Tv Klan, ku dhe është publikuar demo.Kanë kaluar dy vite që kur ajo ishte pjesë e ekranit, ku dhe drejtoi emisionin “Your Face Sounds Familiar”, për tu rikthyer tani pas kaq kohësh me një emision ndryshe për të cilin nuk ka zbuluar detaje./Blic

MUND TË JU PËLQEJNË