Marina Vjollca ka disa ditë që është në Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin

E duket se të frymëzuar nga drama e Shakespearit “Romeo dhe Zhulieta”.

E duket se Marina ka zgjedhur që ta quaj në këtë vend pikërisht Getin, ku në një foto që ka postuar në rrjetet sociale ajo e ka quajtur atë, “O Romeo, Romeo…”.

Kundërpërgjigja e Getit megjithatë nuk ishte “O Zhulieta, Zhulieta …”, por ka qenë vetëm një buzëqeshje “hahahaha” me një emotikon zemër pas.

Por, më parë ishte Loredana ajo që e quante Romeo Mozzikun, madje ata edhe kishin realizuar një këngë me titull “Romeo dhe Juliet”.

MUND TË JU PËLQEJNË