Marina Vjollca dhe Geti po pushojnë në Barbados.

Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca kanë zgjedhur Barbadosin për të pushuar.

Nga atje Geti ka publikuar foto të ndryshme i vetëm por Marina sapo i ndau me ndjekësit disa imazhe së bashku me të.

Çifti dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe këtë e dëshmojnë çdo herë e më shumë.

Emrat e tyre janë tejet të komentuar në mediat rozë ndërsa së fundmi u përfol sërish për një shtatzëni të mundshme të Marinës e cila në mënyrë indirekte edhe e ka mohuar./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË