Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca është një nga femrat më të komentuara dhe më të bukura shqiptare.

Natyraliteti dhe ëmbëlsia e kanë bërë atë të jetë shpesh në qendër të vëmendjes.

Së fundmi biondina po kalon disa ditë relaksi me bashkëshortin e saj, reperin kosovar Getoar Selimin në Venezia të Italisë.

Në shkallët e një hoteli luksoz, Marina ka postuar një fotografi ku shfaqet në të zeza teksa ka shkruar: Catwoman./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË