Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar.

Zogjtë e dashuruar, të cilët u fejuan në korrik, kanë lidhur kurorë para një gjykatësi në Nju Jork gujatë së enjtes, sipas People, transmeton portali arbresh.info.

Thuhet se këngëtari 24 vjeçar dhe modelja 21 vjeçe do ta bëjnë së shpejti edhe një ceremoni feste.

Sipas TMZ dasma do të bëhet në Kanada javën e ardhshme.

Biber ishte në një lidhje on/off me këngëtaren Selena Gomez, kur edhe i dhanë fund këtë vit njëherë e përgjithmonë duket.

Selena ende duket të jetë single për momentin.

MUND TË JU PËLQEJNË