Ajo është një aktore shumë e ëmbël.

Aktorja turke, Neslihan Atagul, u bë e njohur me rolin e saj si “Nihani” te seriali shumë i shikuar “Kara Sevda”.

Ajo është njëra ndër protagonistet më të dashura për publikun.

Aktorja e njohur turke ka vite që është e martuar me aktorin Kemal Dogulu. Dashuria e tyre ka nisur në xhirimet e serialit “Fatih Harbiye”, ku të dy kishin rolet kryesore, shkruan rtv21.tv

Dasma e tyre ishte njëra ndër më të komentuarat në mediat rozë. Ju sjellim disa pamje nga kjo dasmë madhështore.

Të dy njihen si aktorë të suksesshëm dhe jo vetëm. Jo rrallë i keni parë edhe në reklama të shumta.

MUND TË JU PËLQEJNË