Learta Jakupi nuk do që vendin e saj në estradë si nusja më e komentuar t’ia zë dikush tjetër.

Ajo po përdorë strategji të ndryshme dhe po tërheq gjithë vëmendjen kah vetja, shkruan “Kosovarja”.

Sonte Learta ka mahnitur të gjithë me fotografinë e fundit, duke pozuar si mbretëreshë me kurorë në kokë.

Nuk do mend që ka ka dalur tejet bukur duke mos lënë vend për kritika, andaj ka marrë komplimete të shumta nga kunatat, vjehrra e fansat e saj.

Ja disa nga komplimentet që i mori:

/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË