Arbnora Ademaj ka disa ditë që ndodhet në Turqi. Bukuroshja kosovare ka paralajmëruar diçka të re nga atje, por pa dhënë detaje.

Krah aktorit të njohur turk, Kazim Carman, ish Miss Kosova i ka lënë fansat e saj enigmatikë për një projekt të ri për të cilin nuk ka shpalosur informacione ende.

Ajo çfarë mund të thuhet tani është se Nora po duket seksi nga Turqia dhe së shpejti do të zbulohet befasia./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË