Gjithëandej në median rozë po qarkullojnë shumë lajme rreth ndarjes së Robert Berishes me Nora Istrefin, shkruan “Kosovarja”.

Çifti shumë i preferuar, e për vite me radhë edhe i cilësuar si çifti më i bukur i estrades, i kanë dhënë fund lidhjes 13 vjeçare.

Ishte Roberti ai që e dha lajmin e ndarjes, duke mos dashur tu lë hapsirë gazetarëve që të manipulojnë me këtë çështje. Ai, përmes një postimi në Instagram, konfirmoj se tashmë ai dhe Nora Istrefi janë thjeshtë prindërit e Renesë, shkruan “Kosovarja”.

Që pas lajmit të ndarjes, Roberti ka ndarë gjatë gjithë kohës foto me të bijen. Bashkë ishin në bjeshkët e Rugovës, e madje edhe në një qendër fitnesi./Kosovarja/ 

MUND TË JU PËLQEJNË