Këngëtarja e njohur Remzie Osmani muaj më parë ka martuar djalin e saj të vetëm Hamin.

Dasma ishte aq e bukur thënë me një fjalë ,shkurt e shqip ‘magjike’, shkruan “Kosovarja”.

Hami dhe Gëzimja po vazhdojnë të jenë çifti më i komentuar në mediat rozë.

Gëzimja është nusja bukuroshe e Remzies që mori për djalin e saj ‘hasret’, me të cilën ndajnë raporte shumë të mira si të ishin nënë e vajzë.

Sonte Gëzimja postoi një imazh tejet të bukur duke shijuar rrezet e Diellit në Prevallë.

Nuk mungoi as komenti nga vjehrra e saj, e cila e krahasoi renë e saj me rrezet e diellit./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË