Nora Istrefi njihet e komentohet edhe si këngëtarja më me stil dhe me linjat më të admirueshme.

Cila këngëtare ka trup më të bukur se Nora Istrefi? Ajo, ka trup fantastik, e kjo edhe falë aktivitetit të përditshëm fizik, shkruan “Kosovarja”.

Nora Istrefi, së fundi është ndarë nga bashkëshorti, muzikanti dhe këngëtari Robert Berisha, me të cilin ishte bashkë prej 13 vitesh.

Gjatë këtyre ditëve, Nora po merret me aktivitetët e zakonshme të saj, ndërkohë që nuk po e lë pas as fitnesin.

Nora, deri më tani nuk është prononcuar asnjëherë në lidhje me ndarjen nga Roberti. Ky i fundit, e ka deklaruar ndarjen në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË