Vala

Të tetë motrat Muatafa këndojnë dhe secila ka ndërtuar karrierë më vete. Disa janë më aktive, e disa jo, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, gjashtë motrat e tjera nga Mushtishti i janë bashkuar projektit të Safetes e Sahides në këngën për nënën.

Kjo këngë bëri bujë të madhe mediatike edhe për shkak të përfshirjes së emrit të Shyhrete Behlulit, e cila po akuzohet nga motrat se ua ka marrë idenë e këngës, shkruan “Kosovarja”.

Në videoklip është edhe Shkurte Muatafa, që gjithashtu këndon. Shkurta është e martuar dhe djalin e ka të rritur, por pavarësisht kësaj ajo gëzon linja të shkëlqyera trupore, e kjo duket edhe në këto foto./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË