Arbenita Ismajli është modelja me prejardhje nga Shkupi e cila jeton dhe vepron në Amerikë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo u bë e njohur edhe si e dashura e reperit Fero me të cilin ndajnë një marrëdhënie të shkëlqyer së bashku e që shpesh e paraqesin publikisht.

Si çift pëlqehen mjaft shumë edhe pse të profesioneve të ndryshme.Është Arbenita ajo e cila merr vëmendje me bukurinë dhe linjat trupore që posedon.

Ajo çka vërehet te modelja është se rrallë herë na ka prezantuar me familjen e saj.

E sot si rrallë herë, ajo na prezanton me motrën e saj Fatlumen.

Dy motra të bukura dhe mjaft atraktive vështirë të thuash se cila më e bukur./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË